Науково-освітні досягнення студентів

Наукова робота студентів є невід’ємною складовою їх навчального процесу, тому студенти кафедри приймають активну участь в наукових заходах та розвивають свої творчі здібності, здобувають необхідні навички проведення самостійного наукового процесу, оволодівають сучасними методами науково-дослідної роботи.

Викладачі та студенти кафедри публікують статті, приймають участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, у різноманітних конкурсах студентських робіт , при цьому отримують відповідні сертифікати участі та призові місця. Ще один з видів наукових заходів для студентів це олімпіади з економічної теорії. Студенти нашої кафедри вже неодноразово приймали в них участь та отримували нагороди.

Студенти спеціальності «Економічна теорія» є постійними учасниками Всеукраїнських міжвузівських наукових студентських конференцій та Всеукраїнських конкурсів наукових робіт.

Так, cтудент 4 курсу Дмитро Рябовол під керівництвом професора кафедри С.В. Тютюнниковой прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» та отримав диплом 2 ступеня. «Я приклав максимув зусиль, щоб отримати диплом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Хочу подякувати своєму науковому керівнику професору Світлані Володимрівні Тютюнниковій, адже вона завжди мене підтримувала та допомагала. Вважаю, що моя робота є актуальною та важливою сьогодні, тому планую і далі над нею працювати та вдосконалювати її. Також завдяки участі в науковому змаганні, я отримав додатковий досвід та багато позитивних емоцій», — поділився враженнями  Дмитро Рябовол.

Cтудентки 3 курсу Нана Ілларіонова, Діана Сіухіна, Єлизавета Бондаренко під керівництвом доцента кафедри О.М. Нестеренко прийняли участь у Міжнародній науковій інтернет-конференції молодих учених, магістрантів і студентів «Молодь в науці: здобутки, проблеми, перспективи» та отримали відповідні сертифікати. Як зазначили студентки: « Участь у наукових студентських конференціях дає нам можливість обговорити актуальні проблеми економіки нарівні з досвідченими науковцями,  ознайомитися з новими доробками з сучасної економічної думки та побачити себе на фоні інших студентів, що навчаються на економічних спеціальностях».