Науково-освітні досягнення студентів

Наукова робота студентів є невід’ємною складовою їх навчального процесу, тому студенти кафедри приймають активну участь в наукових заходах та розвивають свої творчі здібності, здобувають необхідні навички проведення самостійного наукового процесу, оволодівають сучасними методами науково-дослідної роботи.

Викладачі та студенти кафедри публікують статті, приймають участь у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, у різноманітних конкурсах студентських робіт , при цьому отримують відповідні сертифікати участі та призові місця. Ще один з видів наукових заходів для студентів це олімпіади з економічної теорії. Студенти нашої кафедри вже неодноразово приймали в них участь та отримували нагороди.

Наші студенти спеціальності є постійними учасниками Всеукраїнських міжвузівських наукових студентських конференцій та Всеукраїнських конкурсів наукових робіт. Під керівництвом професорів і доцентів кафедри вони не тільки приймають участь, а й отримують дипломи і нагороди.

«Я приклав максимув зусиль, щоб отримати диплом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Хочу подякувати своєму науковому керівнику професору Світлані Володимрівні Тютюнниковій, адже вона завжди мене підтримувала та допомагала. Вважаю, що моя робота є актуальною та важливою сьогодні, тому планую і далі над нею працювати та вдосконалювати її. Також завдяки участі в науковому змаганні, я отримав додатковий досвід та багато позитивних емоцій», — поділився враженнями  Дмитро Рябовол.

Cтудентки Нана Ілларіонова, Діана Сіухіна, Єлизавета Бондаренко під керівництвом доцента кафедри О.М. Нестеренко прийняли участь у Міжнародній науковій інтернет-конференції молодих учених, магістрантів і студентів «Молодь в науці: здобутки, проблеми, перспективи» та отримали відповідні сертифікати. Як зазначили студентки: «Участь у наукових студентських конференціях дає нам можливість обговорити актуальні проблеми економіки нарівні з досвідченими науковцями, ознайомитися з новими доробками з сучасної економічної думки та побачити себе на фоні інших студентів, що навчаються на економічних спеціальностях».