Анонси та Новини

Май 2, 2023

Завершується реєстрація на НМТ-2023

Останній день реєстрації на участь – 3 травня. Тож залишилися лічені дні, щоб створити персональний кабінет та скласти національний мультипредметний тест.
Про те, як зареєструватися на участь, у докладному матеріалі Українського центру якості освіти

Май 1, 2023

Засідання кафедри

Шановні колеги, докторанти, аспітранти і студенти!

У середу 3 травня 2023 об 11.00 відбудеться Засідання кафедри економічної теорії та економічних методів управління.

Запрошуємо всіх бажаючих доєднатися!

Апрель 27, 2023

Графік проведення вступних випробувань до магістратури 2023

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення вступних випробувань до магістратури у 2023 році.

Для охочих вступати до магістратури проводитимуть Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), а також єдиний вступний іспит (ЄВІ). Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році для конкурсного відбору зараховують бали.

ЄВІ та ЄФВВ (2023 року) для вступу на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» вступні випробування проходитимуть у дві сесії:
— основна: 23 червня–21 липня;
— додаткова: 3–16 серпня.

Реєстрація для участі у ЄФВВ та/або ЄВІ триватиме з 8 до 31 травня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.

У додатковий період 12–14 липня зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ під час основного періоду реєстрації.

До 18 червня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а учасники додаткової сесії отримають запрошення-перепустку до 31 липня.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 25 липня 2023 року, учасників додаткової сесії — до 18 серпня 2023 року.

Апрель 6, 2023

Каразінський затвердив Правила прийому до університету у 2023 році

Реєстрація особистих електронних кабінетів вступників на навчання для здобуття вищої освіти, завантаження необхідних документів розпочинається 1 липня!

Більше інформації

Март 16, 2023 / Основні новини

Кафедра економічної теорії та економічних методів управління з глибоким сумом повідомляє

Кафедра економічної теорії та економічних методів управління з глибоким сумом повідомляє, що пішла з життя видатна вчена, доктор економічних наук, професор, Людина з великої букви і улюблений Вчитель багатьох поколінь українських і закордонних економістів Тютюнникова Світлана Володимирівна.

Вона була високопрофесійною і надзвичайно працьовитою, енергійною та цілеспрямованою, відкритою і надихаючою, доброю і життєрадісною, щедрою і мудрою людиною, яка дарувала цьому світові себе повністю: свої знання, свій досвід, свою любов і красу, своє натхнення і заботу.

Усе своє життя Світлана Володимирівна присвятила Університету, розвитку кафедри і факультету, економічної освіти і науки. Колеги та сьогоднішні студенти і аспіранти, як і багато поколінь випускників економічного факультету, українських і закордонних освітян, керівників і вчених пам’ятатимуть її як талановитого викладача, справжнього науковця, висококультурну людину і непересічну особистість.

Глибоко сумуємо і щиро співчуваємо рідним і близьким, розділяємо їх біль і скорботу. Це велика втрата для сім’ї і друзів, для кафедри, факультету, університету і всієї наукової і педагогічної спільноти Харкова і України.

Світла пам’ять про Світлану Володимирівну Тютюнникову назавжди залишиться в серцях усіх, хто її знав. З високою повагою і любов’ю усі, хто її знав, будуть зберігати спогади про неї, наслідувати її приклад і достойно нести передані нею знання і мудрість, щоб робити цей світ кращим.