Культурно-спортивне життя студентів

Крім лекцій, семінарів та активної участі у наукових заходах у студентів є вільний від час, який вони намагаються ефективно використовувати.

Отже, студенти долучаються до музеїв, театрів, концертів і виставок. Культурне життя залучає студентів як молодших, так і  старших курсів. Особливе місце серед молодих людей займають прогулянки по місту, знайомство з його культурними пам’ятками, відвідування театрів, кінотеатрів, музеїв.

Участь у позанавчальних заходах також є складовою дозвілля сучасного студента. Різні творчі гуртки, центри художньої самодіяльності, музичні і танцювальні групи. Дані заняття допомагають молодим людям удосконалюватися, розвиватися, роблять дозвілля студентів різноманітним і цікавим.

Не останнє місце в перевагах студентів нашої кафедри займає спорт. Молодь прагне бути в хорошій фізичній формі, і це прагнення веде до відвідування спортзалу і спортивних секцій.

Отже, як показує  спілкування зі студентами нашої спеціальності, дозвілля молодих людей різноманітне. Вибір залежить від інтересів, потреб, бажань, ціннісних пріоритетів і кількості вільного часу.