Кафедра економічної теорії та економічних методів управління з глибоким сумом повідомляє

Кафедра економічної теорії та економічних методів управління з глибоким сумом повідомляє, що пішла з життя видатна вчена, доктор економічних наук, професор, Людина з великої букви і улюблений Вчитель багатьох поколінь українських і закордонних економістів Тютюнникова Світлана Володимирівна.

Вона була високопрофесійною і надзвичайно працьовитою, енергійною та цілеспрямованою, відкритою і надихаючою, доброю і життєрадісною, щедрою і мудрою людиною, яка дарувала цьому світові себе повністю: свої знання, свій досвід, свою любов і красу, своє натхнення і заботу.

Усе своє життя Світлана Володимирівна присвятила Університету, розвитку кафедри і факультету, економічної освіти і науки. Колеги та сьогоднішні студенти і аспіранти, як і багато поколінь випускників економічного факультету, українських і закордонних освітян, керівників і вчених пам’ятатимуть її як талановитого викладача, справжнього науковця, висококультурну людину і непересічну особистість.

Глибоко сумуємо і щиро співчуваємо рідним і близьким, розділяємо їх біль і скорботу. Це велика втрата для сім’ї і друзів, для кафедри, факультету, університету і всієї наукової і педагогічної спільноти Харкова і України.

Світла пам’ять про Світлану Володимирівну Тютюнникову назавжди залишиться в серцях усіх, хто її знав. З високою повагою і любов’ю усі, хто її знав, будуть зберігати спогади про неї, наслідувати її приклад і достойно нести передані нею знання і мудрість, щоб робити цей світ кращим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *