Графік проведення вступних випробувань до магістратури 2023

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план організації та проведення вступних випробувань до магістратури у 2023 році.

Для охочих вступати до магістратури проводитимуть Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ), а також єдиний вступний іспит (ЄВІ). Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році для конкурсного відбору зараховують бали.

ЄВІ та ЄФВВ (2023 року) для вступу на спеціальності галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» вступні випробування проходитимуть у дві сесії:
— основна: 23 червня–21 липня;
— додаткова: 3–16 серпня.

Реєстрація для участі у ЄФВВ та/або ЄВІ триватиме з 8 до 31 травня включно. Її здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.

У додатковий період 12–14 липня зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ під час основного періоду реєстрації.

До 18 червня зареєстровані учасники отримають на інформаційній сторінці «Кабінет вступника» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а учасники додаткової сесії отримають запрошення-перепустку до 31 липня.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 25 липня 2023 року, учасників додаткової сесії — до 18 серпня 2023 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *